Rusya sex Free webcam sexy girls chat no credit card

Ben yukarı odamıza çıkıp, önce bir duş aldım, sonra rusya’e uygun olarak çok şık şekilde giyindim, parfümümü sıkıp odadan çıktım.

Asansörle aşağı inip, lobiden geçerken, teyzem bir anda üzerime atladı. Amcam, teyzemin gece benimle dışarı çıkmasına izin vermiş, kendiyse gidip uyumuştu.

teyzem bana, “Çok alışkınsın galiba, kadınlara hiç bakmıyorsun! Deliler gibi öpüşüyorduk, sanki beni öpmek değil yemek istiyordu.

Daha sonra yarağımı amından çıkarıp sırt üstü yattım ve yüzü bana dönük şekilde üzerime çıkmasını söyledim.

Ben halen iyi niyetle düşünüyordum, sadece sohbet ediyoruz diyordum. Yakınlarda bir yerde parlayan ışıklarla ‘Club’ yazıları görünüyordu, biraz izbe biryer olmasına rağmen oraya girmeye karar verdik. O sırada benim Türk erkeği damarlarım kabarmıştı, masaya hesabı bırakıp, teyzemi kolundan tutup çıkardım mekandan. teyzem çok içmiş olduğundan takside sızıp, başını dizime koyup yatmıştı. Hemen tutup kaldırmaya çalıştım, o sırada bacaklarını götünü avuçluyordum. Islanmış elbiselerimi çıkarıp, kurumaları için pencerenin kenarına serdim. “Hadi sen de gir battaniyenin altına, ısıt beni, üşüyorum! Ben üzerimdeki ıslak boxerle yatağa girdiğimde, teyzem böyle rahatsız olduğunu, boxerimi çıkarmamı söyledi.

İçeri girdiğimizde etrafta bizden ve barmenden başka kimse yoktu. Sokakta konuyu hiç açmadan biraz daha dolaşıp, bir taksi durdurduk. Yatarken bütün eteği açılmış, küloduna kadar sıyrılmıştı, (Ben tabii özellikle yapmış olduğunu düşünüyorum! Bacakları dolgun ve o kadar seksi görünüyordu ki, bir süre bakakaldım. ” diye söyleniyordum, ama teyzemden hiç tepki yoktu, tamamen sızmıştı. Sonunda kaldırıp, yarı dolmuş küvete sokmaya çalışırken, ben de dengemi kaybedip, teyzemle beraber küvetin içine düştük. Ben de dediğini yaparak boxeri çıkarıp battaniyenin altına girmiş, artık olacakları bekliyordum.

teyzemi ilk gördüğümden beri güzel bulmuşumdur, 1.70 boyunda, sarışın, çıtır bir hatundur kendisi. rusya’e indiğimizde akşam üzeriydi, hemen otele geçip yerleştik.

Amcamla evlendiklerinden beri teyzemle çok rahat şekilde konuşup sohbet ederdik. Biz de tamam deyip annem ben amcam ve teyzem gitmeye karar verdik. Herkes çok yorgundu, bilirsiniz işte sıradan pasaport işlemleri uzun sürmüştü.

Search for Rusya sex:

Rusya sex-24Rusya sex-87Rusya sex-2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

One thought on “Rusya sex”

  1. Washboard-Abs-No-Face and unsolicited dick pics that most women, unfortunately, receive. Right as a transgender woman (I was born male, but identify and present as female) adds a whole new dimension to digital dating.